Ana Sayfa Politika 5 Aralık 2023 180 Görüntüleme

CHP İzmir İl Başkanlığı Aday Aday listesini açıkladı

İzmir 2024 Yılı yerel seçimlerine hazırlanırken CHP İzmir İlçelerinde aday adaylığı bolluğu yaşandı. 5 Aralık 2023 Salı son gün olması sebebi ile son dakikaya kadar aday adayları başvurusu devam etti.

son saat olan 19:00 başvuruların son bulamasından sonra CHP il başkanlığı İzmir İlçelerinde aday adayı isimlerini liste halinde yayınladı.

Buna Göre İzmir Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adayları ve İlçeler bazında Aday Aday isimler şöyle

Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Eski Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Eski Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökce, Eski Milletvekilleri Atila Sertel, Tacettin Bayır ve Musa Çam’ın yanı sıra eski parti yöneticisi Ayhan Baltacı.

Menemen: Ömer Güney, Halil Karaman, Deniz Karakurt, Tahir Şahin, Şenol Öğütlü, Arif Karagöz, Ali Kemal Elitaş, Dilek Aksoy, Adil Acar, Erdoğan Çınar,Mustafa Kemal Sönmez.

Aliağa: Barış Eroğlu, Ümit Devran, Çağatay Güç, Savaş Dağdeviren, Burak Uçar, İbrahim Doğangül, Erol Güngör, İlker Özer, Osman Murat

Balçova: Fatma Çalkaya, Gülten Bilgi, Ergin Akman, Turabi Çelebi, Ebru Şimdi, Zülküf Mermut, Hüseyin Naz, Semra Aksakal Kayacan, Onur Yiğit, Münir Sirhan Özen, Muharrem Dayanc, Banu Gençkan, Aygül Eryılmaz, Mehmet Akman, Yigit İstanbul, Rojda Emre, Ahmet Heptercan, Hüseyin Çorlu, Engin Sönmez

Bayındır: Hamit Kırkıcı, Şükrü Süreroğlu, Davut Sakarsu, Bekir Gündoğdu

Bayraklı: Serdar Sandal, Cindi Canpolat, Kerim Özer, Yeşim Tekoğlu, Hüseyin Kırmızı, Samed Tekin, İsmail Sarı, Barış Erel, Murat Haluk Öncel, Songül Gök, Emir Cömert, Erdal Aksünger, Sadrettin Arda, İrfan Önal, Jale Karasu, Münir Demir, Ulaş Aydın, Murat Kaya, Leman Tunus, Zehra Ongun, Güven İlhan.

Bergama: Mustafa Özuslu, Osman Selim Tok, Ali Bor, Prof. Dr. Tanju Çelik, Selma Cilban

Beydağ: Feridun Yılmazlar, Süleyman Vasfi Şentürk

Bornova: Mustafa İduğ, Ender Kırmızı, Ercan Kahya, Ömer Eşki, Güney Temiz, Nüsret Doğan Albayrak, Bülent Çetinkaya, Onur Koçanalı, Hüseyin Ünal,Serhat Sökmen, Helil Kınay, Ferdan Çiftçi, Ethem İnal, Mestan Uğur Bağışlar

Buca: Erhan Kılıç, Serkan Kalmaz, Mehmet Zeki Karaoğlu, Barış Özreçber, Mürüvet Suatoğlu Balcılar, Ercan Tatı, Fecri Fikret Çelik, Hacer Taş Gültepe, Görkem Duman, Erdal Şahin, İlhan Dal, Ali Hıdır Uludağ, Zekiye Seda Sönmez, Şehri Tuğcular, Mustafa Oktay Korkmaz, Mehmet Refa Demir, Mehmet Süne, Umut Orkun Uğraş, Ayten Karadağ, Merve Doğan Gürsel, Suat Nezir, Taner Şanlı

Çeşme: Ekrem Oran, Muhittin Dalgıç, Onur Saatli, Dolunay Onur, Hakan Kerman

Çiğli: Utku Gümrükçü, Erdal Mansuroğulları, Uygar Yıldırım, Cemal Doğan, Gürbüz Bal, Tolga Çobanoğlu, Özgür Erdoğan, Hasan Arslan, Alihan Yıldız, Tevfik Osman Alyanak, Yaşar Sert, Nesrin Erdoğan, Derya Özmen, Süleyman Karadağ, Hasan Mert Özcan, Ayhan Güneş, Orhan Akıncı, Güven Dursun, Niyazi Arslan, Hüseyin Gündüz, Onur Emrah Yıldız, Halis Özcan, Ester Bulut

Dikili: Adil Kırgöz, Saygın İkiz, Gökmen Ulu, Aydan Parlaklar, Kıdem Tatik, Levent Bozkurt, Mesut Özmenay, Yener Akpınar, Mustafa Tosun, Gazi Akıncı, Kemal Doyuran

Güzelbahçe: Mustafa İnce, Nilay Kökkılınç, Uğur Yelekli, Özan Parlar, Yaşar Türemiş, Onur Erinç, ferda Demirbaş, Altan İnanç

Foça: Fatih Gürbüz, Gökhan Demirağ, Baran Gezmiş Yıldırım, Tülin Koç, Filiz Taçbaş, Kerem Ziya Yangöz, Saniye Fıçı, Yavuz Efe, Hasan Bahtiyar Akpınar, Gürol Türkmen, Muzaffer Karayılanoğlu, Ömer Faruk Tunca, Ayşe Yurdagül, Günal Biçer, Gökalp Müstecaplıoğlu, Yasemin Çiçek, Ömer Babadağ, Bahadır Koçak, Hakan Barçın

Karabağlar: Muhittin Selvitopu, Heval Savaş Kaya, Bedri Serter, Ceyhan Kayhan, Kadir Sinan, Can Ersoy, Şakir Başak, İnan Demirkıran

Konak: Nilay Kökkılınç, Mustafa Düzyol, Özgür Kaplan, Ali Yılmaz, Hacer Foggo, Alaattin Kurt, Özgür Kurt, Muhsin Kurt, Nilüfer Çınarlı, Derya Tüzen, Turgay Bozoğlu, Hakan Tartan.

Karaburun: İlkay Girgin Erdoğan, Bülent Çumçum, Serdar Hamza Yasa, Kazım Yevimli

Karşıyaka: Atilla Baysak, İsfihan Naki, Uğur Yıldırım, Birgül Sural Üner, Serpil Eslek, Hamdullah Akgül, Kemal Mustafa Bilen, Hasan İkat, Serdar Aktop, Murat Aydın, Buket Mertoğlu Gürpınar, Şener Akdemir, Tamer Kamber, Ali Genç, Murat Akdeniz, Deniz Aydoğan, Serdar Yavaşoğlu, Nurşen Balcı, Anıl Feroğlu, Ahmet Diker, Seyit Ahmet Akyüz, Ülkümen Rodoplu, Ali Yaramışlı, Semra Aksu, Tolga Çilingir, Emine Çağatay, Saadet Çağlın, Nurgül Uçar Aktuğ

Kemalpaşa: Rıdvan Karakayalı, Mehmet Türkmen, Ahmet Cemil Balyeli, Arzu Külahcıoğlu, Erol Pektaş, Metin Araş, Ahmet Özken, Talat Özışık

Kiraz: Nasuh Coşkun, Musa Yigen

Kınık: Ahmet İnanlı, Ebru Okay, Sema Bodur

Menderes: Erkan Özkan, Mustafa Kayalar, Mustafa Akın, Çağrı Çiftçi, Şenol Çöker, Güler Mutlu Yılmaz, Haydar Topaç, Adnan Kavur,İlkay Çiçek, Aşkın Güner, İlker Alkız, İsmail Karabel, Bahadır Alpaz, Ahmet Pala, Hasan Yücel Kara, Turgut Gümüşoğlu, Sezen Şen, Mesut Taşdemir, Ayşegül Demir, Fatma Ekicioğlu, Erdoğan Yalçın, Özkan Yıldız

Narlıdere: Ali Engin, Serdar Kolay, Celal Yıldız, Ergin Demir, Mutlu Kenanoğlu, Gökhan Bal, Esengül Kaleli,Dolunay Bayer, Erman Uzun, Fulya Alçay, Erkan Karasu, İnanç Nurlu, Gürsel Özgür, Hakan Kılıç, Hayrettin Çiftçi

Tire: Necat Bozkurt, Ayten Gülsever, Şenol Sardoğan, Ahmet Küçükler, Murat Özhan, Hayati Okuroğlu, Ali Doğu

Ödemiş: Mehmet Eriş, Erdem Boyacı, Bekir Keskin, Sema Bilgi, Özay Kaptan, Mustafa Turan, Seçkin Dabak, Engin Öztürk

Gaziemir: Halil Arda, Hakan Süvari, Nevin Mutlu, Meliha Yaman Yurdugül, Yüksel Demirsoy, Deniz Danışman, Oktay Bilgin, İlhan Özköse, Ali İhsan Erdenilgen, İsmail Hakkı, Çağrı Şırdancı, Ünal Işık, Yasin Ergül, Önder Keskin, Sadık Dinler, Umut Tekin

Selçuk: Filiz Sengel Ceritoğlu, Şerafettin Budak, Hasan Uysal

Seferihisar: İsmail Yetişkin, Mehmet Sami Tuğral, Aydın Güney, Berkhan Parlak, Deniz Karabacak, Hayri Sarıtepe, Köksal Yıldırım, Mehmet Gürhan Özata, Mustafa Levent Aşçıoğlu, Sefer Topçu, Senem Gürer Solak, Tuğba Kılıçkaya, İsmail Türker Çınar

Torbalı: Mithat Tekin, Övünç Demir, Efe Yakkan, Mahmut Yıldız, Sıla İlgi Akkaş, Yıldırım Baytekin, Yıldız Sivrikaya

Urla: Cem Fadıl Bozkurt, Cem Tağluk, Ekrem Tok, Seyfettin Şen, Sergenç İneler, Şafak Sol, Bülent Onat, Aytül Tokgözlü, Kemal Ay, Zeynep Altıok, Caner İnel, Ahmet Bahri Yalaz, Bektaş Köse, Salih Demiryürek, Burak Ulamışlı, Hakan Alabalık, Hakan Yiğit, Şeniz Vural, Ferda Sarıyer, Selçuk Balkan, Mert Kaya, Naim Balcı, Emre Kaya, Meltem Mete Hasanefendi, Erdoğan Uyan, Sibel Uyar, Hakan Gündüz, Mehmet Ali Fırat, Serdar Gündoğan, Bener Karagedikli, Bülent Köklü, Sadiye Çelik Karamelek, Şebnem İştar Özdemir, Mustafa Karasakal, Bayram Anu, Emek Atlas, Mustafa Günay, Mehmet Faruk Altınkılıç, Lal Denizli, Hakan Özbadur, Şehrazat Mercan, Oya Aypak Dişbudak, Bülent İlhan, Umut Ergül, Açelya Öralay, Ertan Certel, Onur Kadir Eryüce.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil